Hotel Camelot Tisá
Czech Hotel CamelotDeutsch Hotel CamelotEnglish Hotel Camelot
Hotel Camelot Tisá

Info


Od ledna 2018 má hotel Camelot v Tisé nového vlastníka. Je jím společnost Hotel TYSSA s.r.o., která hotel s restaurací zároveň i provozuje. Vzhledem ke stavu objektu a jeho příslušenství i vzhledem k neodborným zásahům předchozího vlastníka v nedávné době bylo a je zapotřebí provést řadu stavebních oprav včetně zajištění nového odpovídajícího vybavení nejen v hotelu a jeho ubytovacích kapacitách, ale bylo nutno i zcela nově vybavit restaurační kuchyni a rozšířit tak kapacitu restauračních služeb nejen pro ubytované, ale i pro širokou turistickou veřejnost, která každý rok navštěvuje Tisou a její okolí.

Hotelová část - ubytování s nabídkou snídaní byla znovuotevřena od 18. srpna 2018. Postupně zkvalitňujeme komfort ubytování i venkovní prostory, během roku 2020 vybudujeme další parkovací místa pro hosty restaurace, dále bude vybudován dětský koutek, zahrada se zahradní restaurací a venkovním sezením o kapacitě přes 80 hostů je také v plánu příští rok, letos je k dispozici letní terasa pro cca 30 osob.

V hotelové restauraci proběhla celková rekonstrukce kuchyně a za přispění prostředků z fondů Evropské unie, Podpůrného fondu pro rozvoj venkova bylo instalováno zcela nové vybavení.

Od září 2019 je otevřena restaurace od čtvrtka do neděle nejen pro ubytované hosty, ale i pro širokou turistickou veřejnost. Plný provoz restaurace je závislý na personálním obsazení místa kuchařů a číšníků.

Od ledna do března 2020 bude hotelová část uzavřena, neboť pro Vás rekonstruujeme další část hotelových koupelen. Pokoje kategorie Standart prozatím zůstávají v kategorii Standart i s novými koupelnami na původní ceně a do kategorie Deluxe budou přeřazeny až po instalaci nového vybavení pokojů. Naše hosty prosíme, aby si objednávali ubytování v kategorii, kterou požadují.

Počítejte s tím, že naše původní postele v pokojích Standart jsou tvrdé, neboť tak tomu na hradech bývá :)

Do všech pokojů budou od března 2020 pořízeny zcela nové televize ve Standartu Ful HD nebo 4K rozlišení.


Věříme, že i Vy budete patřit k našim spokojeným hostům, za první rok provozu jsme obdrželi čestné uznání od Booking.com a certifikát za bodové hodnocení 8,7

  Průběžně tvoříme nový tým, který Vám bude poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Přivítáme zájemce o pozice

- provozní,  hlavní kuchař, pomocný kuchař, pomocná síla do kuchyně, číšník, servírka, pokojská, pracovník údržby

Pokud máte zájem se stát členy týmu, přihlaste se na tel. 777 172 201 nebo na mailové adrese hotelcamelot@seznam.cz